Categories Małe AGD

Jaki ekspres do kawy na kapsułki Dolce Gusto kupić

KRUPS KP110T Dolce Gusto Oblo Ekspresy do kawy to co raz powszechniejsze urządzenia w naszych domach.  Największą popularność zdobywają tzw. ekspresy kapsułkowe. Są to najprostsze i najtańsze w zakupie urządzenia. Ponadto oferują one bardzo duży wybór napojów ciepłych i zimnych. Poza wieloma smakami kawami takie urządzenia pozwalają na przygotowanie herbaty czy czekolady.  Obecnie na rynku rywalizuje kilka standardów kapsułek.

Kapsułki dolce gusto

Za jeden z najlepszych uważane jest Dolce Gusto produkowane przez Nescafe. Ekspresy obsługujące taki standard kosztują od około 360 do 500 złotych.

Jaki ekspres kapsułkowy najlepiej kupić?

Istnieje kilka ciekawych modeli godnych polecenia. My przedstawimy trzy, które z pewnością przypadną wam do gustu.

  1. Ekspres KRUPS Dolce Gusto Mini Me KP120H jest to najtańszy na rynku ekspres dla kapsułek Dolce Gusto. Jego koszt to około 360 złotych. Ekspres KRUPS Dolce Gusto Mini Me KP120H Dysponuje on dużą moc wynoszącą 1500W. Jego pojemność to 0.8l. Posiada 7 programów dzięki którym jest w stanie przygotować wszystkie napoje oferowane w formacie Dolce Gusto.  Dzięki trybowi automatycznego wyłączania, urządzenie jest  bardzo energooszczędne. Nie ma możliwości aby doszło do przelania napoju ze względu na automatyczny start-stop, który pilnuje poziomu napoju w filiżance czy kubku. Ekspres pozwala zarówno na ręczne ustawienie ilości wody, jak i oferuje automatyczne wykrycie kapsułki i dostosowanie wody do zaleceń producenta. KRUPS pozwala na przygotowanie zarówno ciepłych jak i zimnych napojów. Ciśnienie 15 barów wydobędzie aromat i smak ze wszystkich przygotowywanych napojów.  Warto wspomnieć także o bardzo estetycznym designie oraz małych rozmiarach które pozwala na wstawienie urządzenia do każdej kuchni.
  2. Ekspres KRUPS KP110T Dolce Gusto Oblo to propozycja dla tych, którzy poszukują urządzenia dobrze zaprojektowanego. Ekspres KRUPS KP110T Dolce Gusto Oblo Jego wyjątkowe wzornictwo zostało docenione przez ekspertów, którzy przyznali mu kilka prestiżowych nagród. Obudowa ekspresu wykonana jest z tytanu co zapewnia wysoką trwałość. Dzięki ciśnieniu 15 bar, sprzęt jest w stanie wydobyć to co najlepsze z kawy i pozwala przygotować aromatyczne i pełne smaku espresso. Moc  1500W zapewnia dużą wydajność. Urządzenie wyposażono w system start-stop, zapobiegający przelaniu napoju. Urządzenie jest energooszczędne, aby nie zużyć za dużo energii, producent wyposażył je w wyłączanie automatycznie po 5 minutach bez czynności. Dodatkowo warto wspomnieć o systemie inteligentnego rozpoznawania kapsułek, dzięki któremu wszystkie parametry są optymalizowane do napoju który ma być przygotowany.
  3. Ekspres KRUPS Movenza KP6008 Dolce Gusto to najdroższy z proponowanych ekspresów. Jego cena to około 700 złotych. Ekspres KRUPS Movenza KP6008 Dolce GustoW tej cenie KRUPS proponuje urządzenie o dość wyjątkowym designie który zapewne znajdzie swoich fanów. Tak jak poprzednie ekspresy tak i Movenza oferuje 15 bar ciśnienia, które pozwala wydobyć z kawy to co najlepsze. Ekspres oferuje wyjątkową możliwość dostosowania parametrów przygotowania napoju do szklanki przy pomocy jednego przycisku. Poza tym posiada on system zapobiegający przelaniu się napoju.  W celu zapewnienia maksymalnej energooszczędności urządzenie samo się wyłącza. Co ciekawe po wyłączeniu zamyka się zmniejszając ilość zajmowanego miejsca. Movenza automatycznie wykrywa rodzaj kapsułki. Ponadto pozwala na przygotowywanie napojów ciepłych i zimnych. Dzięki większej niż przeciętna pojemności wynoszącej 1 litr, możliwe jest stosowanie znacznie większych filiżanek.

Najlepsze ekspresy kapsułkowe

Spośród powyżej przedstawionych urządzeń każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Osoby, którym zależy na jak najniższej cenie lub maksymalnej oszczędności miejsca zdecydują się na KRUPSa Dolce Gusto Mini Me KP120H, który zapewnia bardzo dobre parametry za rozsądne pieniądze. Ci którym zależy na designie wybiorą raczej KRUPSa KP110T Dolce Gusto Oblo, który poza funkcjami Mini Me, oferuje również piękne wykonanie z wysokiej jakości materiału. Najwięksi kawosze postawią na KRUPSa Movenza KP6008 Dolce Gusto, który jest najbardziej zaawansowanym spośród prezentowanych modeli i oferuje najwięcej funkcjonalności. Można powiedzieć, że producent przygotował dla każdego coś miłego. Poznaj wszystkie ekspresy kapsułkowe Krups- sprawdź tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *